baznashr

احتمال عرضه آیفون بعدی اپل با نمایشگر خمیده و اولد

on .

احتمال عرضه آیفون بعدی اپل با نمایشگر خمیده و اولد

بر اساس اطلاعات جدید منتشر شده از سوی خبرگزاری The Nikkei Asian Review، مدیر عامل و یکی از مدیران اجرایی شرکت شارپ (Sharp) از عرضه آیفون بعدی اپل با پنل اولِد (OLED) خبر داده‌اند. اگر این خبر صحت داشته باشد، آیفون بعدی دیگر به پنل LTPS مجهز نخواهد شد.

اینطور که در گزارش آمده، مدیر عامل شرکت شارپ، آقای Tai Jeng-wu طی یکی از جشن‌های فارغ التحصیلی در دانشگاه Tatung، این خبر را اعلام کرده و اذعان داشته که اپل با ادامه استفاده از پنل‌های LTPS، نوآوری در محصولات خود را از بین خواهد برد.

شکی نیست که نوآوری‌های اپل در سالگرد دهمین سال از عرضه آیفون، بیش از هر کسی برای آنها سود دارد. گزارش‌هایی که اخیرا از آمار فروش محصولات این شرکت منتشر شده‌اند، از کاهش فروش آیفون خبر داشته و اپل هم نمی‌تواند با تغییرات سخت افزاری جزئی در محصولات خود، توجه خریداران را به خود جلب نماید.

علاوه بر این آقای Jeng-wu از تعهد خود برای تولید این نمایشگرها برای اپل در زمانی نامعلوم خبر داده است. شاید این خبر بتواند بیش از هر کسی شرکت سامسونگ و گوشی های هوشمندش با نمایشگرهای سوپر امولد (Super Amoled) را تهدید کند.

لازم به ذکر است که پیشتر این خبرگزاری آسیایی با انتشار گزارشی از وجود سه آیفون جدید برای سال 2017، از به کارگیری صفحه نمایشی خمیده و اولد برای یکی از آنها سخن گفته بود که می‌تواند تا حدودی با صحبت‌های مدیر شارپ همسو باشد. همچنین TNAR معتقد است که طراحی آیفون های بعدی اپل مشابه آیفون 4 با کاور پشتی تخت و شیشه‌ای خواهد بود.

اما تصور می‌کنید خمیدگی نمایشگر آیفون بعدی اپل همانند محصولات سامسونگ خواهد بود یا اپل در این زمینه نیز نوآوری خواهد داشت؟

لینک منبع: gadgetnews.ir

Comments are now closed for this entry

سرور مجازی ایران -ایساتیس سرور سرور ویژه گیم - ایساتیس سرور فروش دامنه ایران 

شبکه های اجتماعی