baznashr

نمایشگر گلکسی اس 8 سامسونگ فاقد حاشیه و تمام OLED خواهد بود

on .

از صحبت‌های یکی از مهندسان بخش صفحه نمایش شرکت سامسونگ می‌توان حدس زد نمایشگر گلکسی اس 8 سامسونگ (Samsung Galaxy S8)، پرچمدار جدید سامسونگ فاقد حاشیه‌های کناری بوده و تمام OLED خواهد بود. اگر چنین اتفاقی بیفتد، به نظر می‌رسد که این موبایل قدرتمند اندرویدی فاقد کلید فیزیکی هوم بوده و از یک اسکنر اثر انگشت نوری بهره‌مند خواهد بود.

سامسونگ می‌خواهد اتفاقات بد گلکسی نوت 7 را با پرچمدار آینده خود، گلکسی اس 8 جبران کند. شایعات خبر از ارتقا سخت افزاری بزرگ در این گوشی هوشمند اندرویدی می‌دهد و انتظار می‌رود که پنل جلویی این گوشی به صورت 90 درصدی از یک صفحه نمایش OLED تشکیل شده و دیگر خبری از حاشیه‌های همیشگی نباشد.

نمایشگر گلکسی اس 8 ؛ نقطه قوت پرچمدار سامسونگ

با توجه به تازه‌ترین گزارش منتشر شده به نظر می‌رسد که این شرکت در حال توسعه یک پنل جلویی متشکل از صفحه نمایش OLED است که می‌تواند هرچه بیشتر به جذابیت نمایشگر گلکسی اس 8 سامسونگ (Samsung Galaxy S8) بیانجامد.

یکی از محققان شرکت Samsung Display بدون تایید یا رد این قضیه، عنوان کرده که این شرکت سرمایه گذاری قابل توجهی را برای توسعه پنل صفحه نمایش محصولاتش انجام داده است. پارک وون سانگ (Park Won-sang) یکی از مهندسین ارشد مشغول در شرکت سامسونگ دیسپلی می‌گوید:

این شرکت می‌تواند یک پنل تمام صفحه که نسبت ابعاد آن (یک مقیاس کلی که فضای صفحه نمایش بر روی پنل جلویی را تخمین می‌زند) به بیشتر از 90 درصد می‌رسد را در سال آینده عرضه کند.

در حال حاضر متوسط نسبت ابعاد صفحه نمایش به بدنه در بین اکثر گوشی های هوشمند بازار از 80 درصد نفوذ نمی‌کند اما برخی در تلاش هستند تا از این سطح فاصله پیدا کنند. پارک می‌گوید که شرکت سامسونگ دیسپلی سعی خواهد کرد این نسبت را طی چند سال آینده به 99 درصد افزایش دهد که به معنی یک پنل جلویی به طور کامل پوشیده شده از صفحه نمایش خواهد بود.

نمایشگر گلکسی اس 8

آیا گوشی گلکسی اس 8 سامسونگ مجهز به اسکنر نوری اثر انگشت خواهد بود؟

اگر سامسونگ قصد داشته باشد از یک پنل تمام صفحه در گوشی Galaxy S8 استفاده کند، به نظر می‌رسد که ناچار به حذف کلید فیزیکی هوم بوده تا این شرکت نخستین گوشی هوشمند مجهز به اسکنر نوری اثر انگشت را روانه بازار کند. علاوه بر این‌ها انتظار می‌رود که طراحی کلی این موبایل اندرویدی صاف و صیقلی‌تر از نسل فعلی، گلکسی اس 7 خواهد بود و در بخش دوربین نیز با پیشرفت‌هایی همراه خواهد شد. انتظار می‌رود که سامسونگ در نمایشگاه کنگره جهانی موبایل 2017 (MWC 2017) که در اسفند ماه 1395 برگزار می‌شود از تازه‌ترین پرچمدار خود، گوشی گلکسی اس 8 رونمایی کند.

لینک منبع: gadgetnews.ir

Comments are now closed for this entry

سرور مجازی ایران -ایساتیس سرور سرور ویژه گیم - ایساتیس سرور فروش دامنه ایران 

شبکه های اجتماعی