baznashr

در کنفرانس برگزار شده در روز 24 اکتبر (دو روز پیش) شیائومی از دو گوشی خود رونمایی کرده و لرزه بر تن تمامی رقبا انداخت تا آن‌ها هرچه زودتر به فکر قرار دادن یک رقیب قدرتمند در مقابل این گوشی‌ها باشند و  بازار را به طور کامل در مقابل می میکس (Mi Mix) غول‌پیکر 6.4 اینچی فوق‌العاده زیبا و همچنین می نوت 2 (Mi Note 2) از دست ندهند. نمای جلویی این دو محصول، قسمت‌های اصلی بودند که همگان را در این کنفرانس بیش از بقیه قسمت‌ها شیفته خود کردند. می میکس بدون هرگونه حاشیه در اطراف خود بوده و صفحه نمایش خمیده شیائومی می نوت 2 نیز به طرز زیبایی چشم‌نوازی می‌کند.

بسیاری، مخصوصا مخالفین سرسخت گوشی‌های چینی، بر این باور بودند که کپی‌برداری شیائومی از گلکسی اس 7 اج و همچنین گلکسی نوت 7 رویه جالبی نبوده و این شرکت رفتار ناشایستی را از خود نشان داده است، اما حقیقت این است که این دسته از افراد کاملا در اشتباه بوده و مجبوریم تا آن‌ها را کاملا ناامید کنیم. در حقیقت، پنل OLED صفحه نمایش خمیده شیائومی می نوت 2 به دو طرف کشیده شده و همچنین برخی از تکنیک‌های فنی و ظریف کاری برای استایل دادن در آن به کار رفته است، به طوری که این محصول به میزان بسیار کمی ظاهر گلکسی اس 7 اج را تداعی می‌کند، اما واقعیت این است که صفحه نمایش خمیده شیائومی می نوت 2 توسط ال‌جی ساخته شده و هیچ ارتباطی با گلکسی اس 7 اج ندارد.

صفحه نمایش خمیده شیائومی می نوت 2

خوشبختانه، صفحه نمایش خمیده شیائومی می نوت 2 دست کمی از گوشی‌های اخیر تولید شده سامسونگ دارای صفحه نمایش خمیده نداشته و حتی در مقابل آخرین محصول هرچند ناموفق آن (نوت 7)، حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. به نظر می‌رسد که با در نظر گرفتن کیفیت بالا و ظاهر مثال‌زدنی صفحه نمایش خمیده شیائومی می نوت 2 ، انحصار سامسونگ در زمینه تولید انبوه صفحه نمایش‌های انعطاف‌پذیر از این پس با مشکل مواجه شود. شاید کاربرد اساسی و استفاده‌ اصلی این دسته از پنل‌های منعطف برای برخی از افراد هنوز سوال باقی مانده باشد، اما حداقل می‌توان به خاطر دادن ظاهری زیبا به قسمت جلویی گوشی‌های هوشمند و تغییر دادن ظاهر آن‌ها بعد از گذشت سالیان دراز از تولدشان، از تولید‌کنندگان آن‌ها متشکر بود.

در ادامه‌ی بررسی سازنده صفحه نمایش خمیده شیائومی می نوت 2 بد نیست بدانید که به تازگی اعلام شده نسخه جهانی می نوت 2 با پشتیبانی از نسل چهارم شبکه‌های بی‌سیم (4G) در اکثریت اپراتورهای جهان، به زودی سفر خود به بازارهای جهانی را آغاز خواهد کرد. پس بدون نگرانی از سرویس‌دهنده‌ی خود، می‌توانید از حداکثر پهنای باندی که ارائه می‌شود، نهایت استفاده را برای گشت و گذار در اینترنت با می نوت 2 ببرید.

صفحه نمایش خمیده شیائومی می نوت 2

لینک منبع: gadgetnews.ir

Comments are now closed for this entry

سرور مجازی ایران -ایساتیس سرور سرور ویژه گیم - ایساتیس سرور فروش دامنه ایران 

پربازدیدترین مطالب