baznashr

نرم افزار محاسبه تعرفه اینترنت دریافتی برای کاربران راه اندازی شد

با اعلام سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، نرم افزار محاسبه تعرفه اینترنت پرسرعت ADSL بارگذاری شد. این نرم افزار توسط رگولاتوری با هدف امکان کنترل تعرفه دریافت سرویس اینترنت برای کاربران راه اندازی شده است.

به وسیله نرم افزار محاسبه تعرفه اینترنت ، نظارت مشترکان بر تعرفه خدمات اینترنت پرسرعت ADSL و Wi Fi آسان و شفاف‌تر می‌شود و کاربر می‌تواند اطلاعات لازم را از تعرفه سرویس خریداری شده به دست آورد.

مشترکان می‌توانند با استفاده از این نرم افزار، تعرفه کف و سقف سرویس ADSL و Wi Fi مورد نظر خود را محاسبه کنند و در صورتی که مغایرتی با نرخ ارائه شده توسط شرکت دارنده پروانه خدمات ADSL و Wi Fi مشاهده کردند، شکایت خود را به سامانه پاسخگویی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کنند. کاربران برای ثبت شکایت خود می‌بایست به آدرس www.195.ir مراجعه کنند و یا با شماره 195 تماس بگیرند.

برای دانلود نرم افزار محاسبه تعرفه اینترنت به سایت رگولاتوری مراجعه کنید

نرم افزار محاسبه تعرفه سرویس اینترنت برای سیستم عامل‌های ویندوز و اندروید عرضه شده و می‌توانید آن را در پایگاه اینترنتی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به آدرس www.cra.ir دانلود کنید. نسخه ویندوز این نرم افزار برای ویندوزهای 7 و بالاتر طراحی شده و برای استفاده از آن در ویندوزهای پایین‌تر از نرم افزار net. استفاده کنید.

طبق مصوبه 237 کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی (رگولاتوری)، تعرفه ارائه خدمات اینترنت پرسرعت ADSL و Wi Fi مشخص شده است.

لینک منبع: gadgetnews.ir

Comments are now closed for this entry

سرور مجازی ایران -ایساتیس سرور سرور ویژه گیم - ایساتیس سرور فروش دامنه ایران 

پربازدیدترین مطالب