baznashr

رندرهای اچ تی سی 11 خبر از نمایشگری با دو لبه خمیده می‌دهند

on .

شش ماه از عرضه اچ تی سی 10 (HTC 10) می‌گذرد و این بدین معنی است که نیمی از مسیر یک ساله تا معرفی احتمالی گوشی بعدی این شرکت تایوانی باقی مانده است. هنوز مشخص نیست جانشین بعدی این گوشی قدرتمند دارای چه ویژگی‌هایی است، اما قطعا به زودی حرف و حدیث‌ها به سراغ آن نیز خواهد آمد. همانطور که قبلا شایعاتی پیرامون گوشی‌های سری اوشن اچ تی سی شنیده بودیم، امروز نیز کاربران وب‌سایت Tech Configurations تصور خود از پرچمدار بعدی اچ تی سی را در قالب رندرهای اچ تی سی 11 (HTC 11) به نمایش گذاشتند.

همانطور که در گالری تصاویر رندرهای اچ تی سی 11 در انتهای همین مطلب می‌بینید، نمایشگر این گوشی با دو لبه خمیده، چیزی شبیه به صفحه نمایشگر گوشی‌های گلکسی اس 7 اج (Galaxy S7 Edge) و نوت 7 (Galaxy Note 7) سامسونگ است. این قابلیت، قابلیتی است که گوشی‌هایی مانند شیائومی می 5 اس از آن بهره‌مند بوده و احتمالا سازندگان در گوشی‌های آینده خود از این قابلیت استفاده خواهند کرد.

جالب است بدانید، این رندرهای اچ تی سی 11 ، کاملا بدون دکمه بوده و چیزی شبیه به گوشی‌‌های بدون دکمه سری اوشن این کمپانی هستند. همانطور که احتمالا می‌دانید، ایده طراحی سری اوشن گوشی‌های اچ تی سی نیز از یک تصویر مفهومی گرفته شده است.

از دیگر موارد مشخص شده در رندرهای اچ تی سی 11 ، قابلیت ضد آب بودن این گوشی است که امروزه به قابلیتی ضروری برای مصرف‌کنندگان تبدیل شده است. کمپانی‌های بزرگی همچون سامسونگ و اپل پرچمداران جدیدشان را به این قابلیت مجهز کرده‌اند و اگر اچ تی سی بخواهد در میدان مبارزه باقی بماند، باید گام به گام با دیگران حرکت کند.

این رندرهای اچ تی سی 11 همچنین از وجود دوربین دوگانه در قاب پشتی گوشی و درگاه ارتباطی USB-C خبر می‌دهند. این موارد، چیزهایی بود که به راحتی می‌شد از ظاهر این تصاویر فهمید و امیدواریم که در واقعیت نیز به همین شکل باشند.

گالری رندرهای اچ تی سی 11

لینک منبع: gadgetnews.ir

Comments are now closed for this entry

سرور مجازی ایران -ایساتیس سرور سرور ویژه گیم - ایساتیس سرور فروش دامنه ایران 

شبکه های اجتماعی