baznashr

گوشی جدید شرکت چینی میزو با نام ام 4 به تازگی سوژه خبرگزاری ها شده است. به تازگی تصویر میزو ام 4 (Meizu m4) از سوی وب سایت تنا منتشر شده است که طراحی و ظاهر آن را به تصویر می‌کشد. 

همان طور که گفته شد، جدیدا تصویر میزو ام 4 به ظاهر در وب سایت رگولاتوری چینی تنا (TENAA) منتشر شده است. در واقع بهتر است بدانید که این تصویر طی پستی در شبکه اجتماعی Weibo چین انتشار یافته بود. گرچه هنوز به طور رسمی این گوشی در لیست وب سایت تنا دیده نمی‌شود.

تصویر اسمارت فون میزو ام 4 از طریق وب سایت تنا فاش شد

علاوه بر این تصویر، در پست منتشر شده در شبکه اجتماعی Weibo، اطلاعات دیگری نیز انتشار یافت. بر این اساس گوشی مزبور از بدنه ای فلزی (با بخش هایی از جنس پلاستیک) استفاده خواهد کرد. از سویی دیگر این گوشی با قیمت 899 یوآن معادل 135 دلار در بازارهای فروش قابل خریداری خواهد بود. از طرفی گفته شد که این گوشی از حسگر تشخیص دهنده اثر انگشت بهره‌مند نخواهد بود.

البته دیگر نیازی به گفتن نیست که اطلاعات ذکر شده توسط شرکت میزو به طور رسمی تایید نشده است. بنابراین شاید بهتر باشد کمی بیشتر منتظر بمانیم تا اطلاعات مربوطه ابتدا رسما در وب سایت تنا منتشر شود. در هر صورت موارد ذکر شده را با چاشنی حدس و گمان بپذیرید و منتظر انتشار خبرهای جدید در مورد این گوشی و مشخصات فنی آن باشید.

لینک منبع: gadgetnews.ir

Comments are now closed for this entry

سرور مجازی ایران -ایساتیس سرور سرور ویژه گیم - ایساتیس سرور فروش دامنه ایران 

پربازدیدترین مطالب