baznashr

بشر از ابتدای خلقت در تلاش برای ابداع ابزار به منظور سهولت در سبک و شیوه زندگی خود بوده است. این دسته از ابزار سیر تحولی بسیار پیچیده ای به خود دیده اند و از ساخت یک نیزه ساده برای شکار شروع شده و امروز به تولید ربات هایی با قابلیت درک مطلب و قدرت تفکر و تصمیم گیری رسیده اند. ربات ها بنابر خدماتی که به انسان ها ارائه می کنند در دسته بندی های گوناگون مثل ربات آشپز و… قرار می گیرند. ربات ها روز به روز هوشمند و کارآمدتر شده و قادر به انجام کارهای شگفت انگیزی می شوند، به همین دلیل در جوامع پیشرفته به میزان بسیار زیادی مورد استفاده قرار می گیرند.

همانطور که در بالا بدان اشاره کردیم ربات ها قادر به انجام اعمال شگفت آوری هستند، اما شگفت آوری همیشه به معنی سازندگی و مفید واقع شدن نیست، چون ممکن است یک مدل همانند ربات آشپز ما به طور شگفت آوری متبحر در خرابکاری باشد. به همین دلیل توصیه می شود که تنبلی را کنار گذاشته و خود برای تهیه صبحانه دست به کار شوید، چون با محول کردن این وظیفه به ربات آشپز اگر با احتمال کم صبحانه شما آماده شود، بعد از میل کردن باید ساعتی را به برطرف کردن خرابکاری های او بپردازید.

ربات آشپز

در ویدئوی کوتاهی که در ادامه مشاهده می کنید ربات آشپز بعد از ساعت ها خرابکاری و گشنه نگه داشتن دست اندرکاران ساخت آن، توانست تا با موفقیت همانند حرفه ای ترین  آشپز ها کلوچه را حین پخت با پرتاب به بالا سر و ته کند. پس اگر حوصله آموزش دادن به ربات آشپز را دارید یکی همانند آن را برای خود تهیه کرده تا بعد از سال ها آموزش بتوانید وظیفه آماده کردن صبخانه را با خیال راحت بدان بسپارید.

ربات آشپز

لینک منبع: gadgetnews.ir

Comments are now closed for this entry

سرور مجازی ایران -ایساتیس سرور سرور ویژه گیم - ایساتیس سرور فروش دامنه ایران 

پربازدیدترین مطالب