baznashr

به تازگی یکی از کاربران دنیای تکنولوژی با انتشار خبر آتش گرفتن پرچم دار نسل قبلی شرکت اپل، اهالی کوپرتینو را به تیتر اول بسیاری از خبرگزاری‌ها باز گردانده است. اینطور که گزارش شده، فردی به اتفاق دوستانش برای تفریح رفته بود که به صورت ناگهانی متوجه آتش گرفتن آیفون 6 اس خود در جیبش می‌شود. او برای خاموش کردن آتش تلاش می‌کند اما در نهایت آیفون او به صورت کامل می‌سوزد. علاوه بر این، انگشت سبابه و جیب شلوارش نیز دچار سوختگی می‌شوند.

از آنجایی که این اتفاق آخر هفته رخ داده و نمایندگی‌‌های شرکت نیز بسته بودند، این کاربر در اولین روز کاری با پشتیبانی اپل تماس داشته و امیدوار است سازندگان دستگاه او را تعویض کنند.

این روزها اخبار زیادی در رابطه با آتش گرفتن گوشی های هوشمند شرکت اپل منتشر می‌شود که به واسطه آن، بسیاری از افراد در مورد محصولات این شرکت و اتفاقات مربوط به آن صحبت می‌کنند. پیشتر هم اشاره کردیم که آتش گرفتن محصولات هوشمند، اتفاقی جدید نیست، اما انفجار بسیاری از گوشی های هوشمند گلکسی نوت 7، باعث شده تا کاربران بیش از پیش نسبت به اخبار مربوط به منفجر شدن گجت‌ها توجه کنند.

اما شاید تصویری که صاحب این گوشی هوشمند منتشر کرده نتواند بسیاری از افراد را نسبت به آتش گرفتن آیفون 6 اس متقاعد کند. هر چند، پیش از این نیز شاهد منفجر شدن یک آیفون 6 اس دیگر بودیم. به هر شکل این عکس رزولوشن بالایی نداشته و به کمک یک گوشی بی کیفیت گرفته شده. به نظر شما این عکس می‌تواند بیانگر آتش گرفتن آیفون 6 اس باشد؟

آتش گرفتن آیفون 6 اس

لینک منبع: gadgetnews.ir

Comments are now closed for this entry

سرور مجازی ایران -ایساتیس سرور سرور ویژه گیم - ایساتیس سرور فروش دامنه ایران 

پربازدیدترین مطالب