baznashr

معرفی بهترین بازی های سبک فرار اندروید ؛ فرار در محیطی متفاوت

on .

حتما شما هم بازی فرار از معبد (Temple Run) را بازی کرده‌اید؛ یکی از بهترین بازی های سبک فرار در تاریخ سیستم عامل اندروید. البته هرچقدر هم که از مکانیزم این بازی خوشتان بیاید، محیط تکراری آن ممکن است از یک جایی به بعد خسته‌کننده شود. ما در این مطلب گزینه‌های بیشتری را پیش روی شما قرار می‌دهیم.

معرفی بهترین بازی های سبک فرار اندروید ؛ فرار در محیطی متفاوت بازی Alto’s Adventure

(قیمت : رایگان با پرداخت درون برنامه‌ای)

بازی Alto’s Adventure در سال 2016 عرضه شد و توانست موفقیت‌های زیادی را کسب کند. این بازی که یکی از بهترین بازی های سبک فرار است در محیطی بی‌نهایت اجرا شده که شما باید در آن از تپه‌ای بی‌انتها پایین بیایید، از موانع رد شوید، سکه‌ها را جمع کنید و از دست تعقیب‌کنندگان رهایی یابید. این بازی دارای گرافیکی ساده اما تاثیرگذار بوده و به راحتی قابل اجراست.

معرفی بهترین بازی های سبک فرار اندروید ؛ فرار در محیطی متفاوت

معرفی بهترین بازی های سبک فرار اندروید ؛ فرار در محیطی متفاوت بازی Despicable Me (Minion Rush)

(قیمت : رایگان با پرداخت درون برنامه‌ای)

بازی Despicable Me یک بازی نسبتا کلاسیک در سبک فرار بی‌نهایت است. این بازی یک بازی سوم‌شخص است که شما در قالب شخصیت مینیون باید به اطراف فرار کنید، از موانع بگذرید، با دشمنان مبارزه کنید، و آیتم‌های مختلفی را جمع‌آوری نمایید. بازی در محیطی مانند آنچه که در نسخه فیلم‌های مینیون‌ها می‌دیدیم، ساخته شده است و این یعنی اینکه شما در این بازی با محیطی جذاب و رنگارنگ مواجه هستید. بازی Despicable Me همچنین یک عنوان مناسب برای بچه‌ها نیز هست.

 

معرفی بهترین بازی های سبک فرار اندروید ؛ فرار در محیطی متفاوت بازی Into the Dead

(قیمت : رایگان با پرداخت درون برنامه‌ای)

بازی بعدی لیست بهترین بازی های سبک فرار ما، بازی Into the Dead است. این بازی نیز مانند بازی‌های قبلی در محیطی بی‌نهایت اجرا می‌شود. در بازی Into the Dead شما باید فرار کنید و جان خود را از دست انبوهی از زامبی‌ها نجات دهید که سعی دارند شما را شکار کنند. البته شما در این بازی خیلی هم دست خالی نیستید؛ اسلحه‌هایی در اختیار دارید که می‌توانید با آنها تا جایی که ممکن است زنده بمانید. گرافیک بازی خبر از محیطی شبح‌وار و ترسناک می‌دهد و در عین حال تجربه‌ای لذت‌بخش را برای بازیکن به همراه دارد. شاید بازی خیلی شبیه به Temple Run نباشد، اما به همان خوبی ساخته شده است.

 

معرفی بهترین بازی های سبک فرار اندروید ؛ فرار در محیطی متفاوت بازی Jetpack Joyride

(قیمت : رایگان با پرداخت درون برنامه‌ای)

بازی Jetpack Joyride یکی از بهترین بازی های سبک فرار در این لیست است. شما در این بازی در قالب شخصیتی به نام Barry هستید که مجهز به یک جت‌پک است. هدف شما در بازی این است که تا جایی که می‌توانید دور شوید. در مسیر خود از موانع بگذرید، شخصیت‌های بد بازی را نابود کنید و سکه‌های موجود را جمع‌آوری نمایید. این سکه‌های جمع‌آوری شده جهت خرید ابزار جدید، وسایل نقلیه جدید و افزایش توان استفاده می‌شوند. یکی از قابلیت‌های خوب این بازی این است که یک بازی تک‌لمسی است و باعث می‌شود بازی کردن راحت‌تر باشد.

 

معرفی بهترین بازی های سبک فرار اندروید ؛ فرار در محیطی متفاوت بازی Smash Hit

(قیمت : رایگان / 1.99 دلار)

Smash Hit یکی از معدود بازی های سبک فرار بوده که پولی است. شما در این بازی نگاهی اول شخص دارید و در آن باید گلوله‌های فلزی را به سمت قطعات شیشه‌ای پرتاب کنید قبل از اینکه به شما برخورد کنند. از قابلیت‌های مهم این بازی می‌توان به حالت آنلاین چندنفره، ذخیره بازی و نمایش آمار اشاره کرد.

 

معرفی بهترین بازی های سبک فرار اندروید ؛ فرار در محیطی متفاوت بازی Sonic Dash نسخه 1 و 2

(قیمت : رایگان با پرداخت درون برنامه‌ای)

شما در این بازی جوجه‌تیغی محبوب آبی رنگ را هدایت می‌کنید. محیط بازی درست مانند بازی ویدیویی کلاسیک است؛ باید به جمع‌آوری سکه بپردازید، از موانع عبور کنید و Dr. Robotnik را شکست دهید. تنها تفاوت این بازی با بازی کلاسیک آن در این است که سبک بازی به‌جای مرحله‌ای، در محیطی بی‌نهایت اجرا می‌شود. همه‌چیز به همان خوبی است که انتظار دارید. در این نسخه از بازی نیز کاراکترهای محبوب Knuckles، امی و Tails به همراه یک شخصیت جدید با نام Sticks حضور دارند.

 

معرفی بهترین بازی های سبک فرار اندروید ؛ فرار در محیطی متفاوت بازی Subway Surfer

(قیمت : رایگان با پرداخت درون برنامه‌ای)

بازی Subway Surfer یکی از بهترین بازی های سبک فرار در محیط بی نهایت است که حتی ممکن است از بازی فرار از معبد نیز محبوب‌تر باشد. همه‌چیز در این بازی وجود دارد. شما از روی قطارها می‌پرید، به جت‌پک مجهز هستید، با هاوربرد پرواز می‌کنید و البته موانع را دور می‌زنید و از دست شخصیت‌های بد بازی دور می‌مانید. Subway Surfer یک بازی ساده با محیطی گرافیکی و جذاب است به‌طوری که بچه‌ها عاشق آن هستند.

 

معرفی بهترین بازی های سبک فرار اندروید ؛ فرار در محیطی متفاوت بازی Super Sonic HD

(قیمت : رایگان / 0.99 دلار)

این بازی نیز از معدود بازی های سبک فرار در محیط بی‌نهایت است که برچسب قیمت دارد. بازی از گرافیک مینیمال و گیم‌پلی قوی برخوردار است. شما در این بازی در حالی که از میان یک تونل می‌گذرید، باید حواستان به زمان نیز باشد. البته در طول مسیر آیتم‌هایی نیز هستند که با جمع‌آوری آنها می‌توانید به زمان‌تان اضافه کنید. این بازی نیز دارای موانعی است که باید از آنها به سلامت عبور کنید. بازی کمی سخت است، مخصوصا اگر سرعت عمل کمی داشته باشید. با این حال، بسیار لذت‌بخش نیز هست. شما می‌توانید موزیک دلخواهتان را به بازی اضافه کنید که محیط بازی نیز بر اساس همین موزیک ساخته می‌شود.

 

معرفی بهترین بازی های سبک فرار اندروید ؛ فرار در محیطی متفاوت مجموعه بازی های Yodo 1

(قیمت : رایگان با پرداخت درون برنامه‌ای)

بازی‌های Yodo 1 مجموعه بازی‌هایی در سبک فرار در محیط بی‌نهایت هستند که تجربه سرگرم‌کننده‌ای به همراه دارند. از بازی‌های این مجموعه می‌توان به Crossy Road و Rodeo Stampede اشاره کرد. همه بازی‌های این مجموعه رایگان هستند.

 

معرفی بهترین بازی های سبک فرار اندروید ؛ فرار در محیطی متفاوت بازی Zombie Highway 2

(قیمت : رایگان با پرداخت درون برنامه‌ای)

در این بازی شما در بزرگراهی بی‌انتها رانندگی می‌کنید و زامبی‌ها را از خود می‌رانید. آنها از گوشه و کنار جاده به روی ماشین شما می‌پرند و سعی می‌کنند شما را شکار کنند. شما می‌توانید با استفاده از موانع موجود در جاده آنها را نابود کنید. همچنین، اسلحه‌هایی نیز در اختیار خواهید داشت.

 

لینک منبع: gadgetnews.ir

Comments are now closed for this entry

سرور مجازی ایران -ایساتیس سرور سرور ویژه گیم - ایساتیس سرور فروش دامنه ایران 

شبکه های اجتماعی