baznashr

همانطور که می‌دانید، هر هفته فروشگاه نرم افزاری اپل موسوم به اپ استور (App Store) یک برنامه پولی را به رایگان برای دانلود می‌گذارد. این هفته نیز، بازی Blek برنامه رایگان اپ استور خواهد بود که در عین سادگی، از جذابیت بالایی برخوردار است و بازیکنان زیادی را به خود جذب می‌کند.

قوانین بازی Blek ساده هستند؛ باید با رسم یک خط (چه راست و چه منحنی) و تعریف الگوی حرکتی، تمامی دایره‌های رنگی محیط بازی را جمع کنید. حواستان باشد که در این مسیر نباید به دایره‌های مشکی برخورد داشته باشید.

برخی مراحل بازی Blek با وجود اینکه به ظاهر پیچیده طراحی شده‌اند، اما راه حل بسیار ساده‌ای دارند و کاربر را به فکر فرو می‌برند. نحوه حرکت خط کاملا قابل شخصی سازی بوده و ممکن است چندین راه مختلف برای جمع‌آوری دایره‌های رنگی در یک مرحله وجود داشته باشد.

بازی Blek

در اولین سال عرضه بازی Blek ، نشریه نیویورک تایمز به آن لقب بهترین بازی موبایلی سال را بخشید و همچنین برنده جایزه طراحی اپل شد. هم اکنون کاربران آی دیوایس‌ها می‌توانند این بازی را به رایگان دریافت کنند و تنها چیزی که نیاز به خرج کردن آن دارند، زمان فراغتشان است. اما کاربران اندرویدی برای دانلود بازی Blek از فروشگاه گوگل پلی استور (Google Play Store) باید 99 سنت بپردازند. ناگفته نماند مارکت‌های ایرانی و خارجی فراوانی اقدام به عرضه رایگان این بازی کرده‌اند.

Blek خلاقیت شما را تحریک می‌کند و راه‌های مختلف حل مسئله را تمرین می‌دهد. واضح است که هرچه مراحل بیشتری از بازی باز شوند، بازی نیز سخت‌تر خواهد شد و باید زمان و انرژی بیشتری برای پیدا کردن مسیر درست صرف کنید. طراحی ساده این بازی اعتیاد آور و سازگاری آن با بیشتر دیوایس‌های موجود در بازار از جمله نقاط قوت این اپ به شمار می‌رود. در ادامه از شما برای تماشای تریلر رسمی این بازی دعوت می‌کنیم.

دانلود برای اندروید | دانلود برای iOS

لینک منبع: gadgetnews.ir

Comments are now closed for this entry

سرور مجازی ایران -ایساتیس سرور سرور ویژه گیم - ایساتیس سرور فروش دامنه ایران 

پربازدیدترین مطالب