baznashr

بازی فرار سوپر ماریو برای آی او اس معرفی شد ؛ بازگشت قارچ خور محبوب

on .

رویداد بزرگ اپل در حال برگزاری است. لحظاتی پیش تیم کوک (Tim Cook) به همراه خالق شخصیت دوست‌داشتنی ماریو ؛ شیگرو میاموتو (Shigeru Miyamoto) به صورت رسمی اولین بازی ماریو برای موبایل را با نام بازی فرار سوپر ماریو (Super Mario Run) معرفی کردند. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

بازی فرار سوپر ماریو در سبک فرار و محیط بی نهایت ساخته شده است

بازی فرار سوپر ماریو به صورت 2 بعدی و در سبک فرار ساخته شده که وظیفه شما در این بازی، جمع‌آوری سکه با استفاده از پریدن و عبور از موانع و چاله‌های مختلف مسیر و رسیدن به مراحل بالاتر است. شما فقط باید به صفحه نمایش ضربه بزنید و هرچه این ضربه طولانی‌تر شود، ماریو بیشتر خواهد پرید. محیط این بازی یک محیط بی پایان به سبک بازی‌های معروفی همچون فرار از معبد و Relic Run بوده با این تفاوت که شما نیازی به کنترل حرکت ماریو ندارید؛ به همین دلیل بازی را می‌توان تنها با یک دست نیز انجام داد. کنترل گوشی با یک دست همان رویه‌ای است که اپل همیشه و حتی در سیستم عامل iOS نیز دنبال کرده است.

به غیر از بی پایان بودن محیط بازی، شما می‌توانید بازی را با دوستانتان و در حالت دو نفره‌ی غیرهمزمان اجرا کنید. این قابلیت به لطف حالتی در بازی که با نام حالت Toad Race نام گرفته امکان‌پذیر شده است. حالت دو نفره‌ی غیرهمزمان حالتی است که شما با یک گوشی اقدام به بازی خواهید کرد و پس از پایان نوبت شما، دوستتان باید بازی کرده و در نهایت امتیازات کسب شده با هم مقایسه و برنده اعلام می‌گردد.

احتمالاً نکته‌ بسیار مهم این خبر این است که بازی فرار سوپر ماریو یک بازی کاملا رایگان با امکان خرید درون برنامه‌ای نخواهد بود، بلکه یک بازی پولی بدون موانع مصنوعی، تایمر، و بدون نیاز به خرید محتوای اضافی است. بازی فرار سوپر ماریو در اواخر سال 2016 عرضه خواهد شد.

با تشکر از آقای میاموتو و کمپانی محبوب نینتندو!

لینک منبع: gadgetnews.ir

Comments are now closed for this entry

سرور مجازی ایران -ایساتیس سرور سرور ویژه گیم - ایساتیس سرور فروش دامنه ایران 

شبکه های اجتماعی