baznashr

اپلیکیشن Apps Backup: پشتیبان گیری و ارسال اپلیکیشن های نصب شده - زوم اپ

on .

یکی از ویژگی‌های جذاب و نسبتا جدیدی که با تولد اندروید به مرور وارد این پلت‌فرم شد امکان پشتیبان گیری از برنامه‌ها و ارسال آن‌ها برای افراد دیگر بود. این امر به طور پیش‌فرض در اندروید قرار نگرفته است اما به لطف بستر باز اندروید و توسعه‌دهندگان، امروه اپلیکیشن‌های بسیار متنوعی برای این کار ساخته شده است که پشتیبان گیری و ارسال اپلیکیشن‌های نصب شده در گوشی را تنها در چند ثانیه امکان‌پذیر کرده است. یکی از این برنامه‌ها Apps Backup نام دارد. اپلیکیشنی بسیار کاربردی برای گوشی‌های اندروید که شما را از نگه داشتن فایل نصبی صدها برنامه و بازی در گوشی خود بی‌نیاز می‌کند و قادر است بدون نیاز به فایل نصبی اپلیکیشن‌های نصب شده، آن‌ها را برای افراد دیگر ارسال کند.

اپلیکیشن Apps Backup: پشتیبان گیری و ارسال اپلیکیشن های نصب شده - زوم اپ

عملکرد Apps Backup بسیار ساده است به این صورت که در اولین ورود، لیستی از تمامی اپلیکیشن‌های نصب شده در گوشی را به نمایش می‌گذارد و می‌توانید با انتخاب هر کدام از این برنامه‌ها، آن را از طریق گزینه‌ی Share با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اشتراک گذاری برنامه‌ها و بازی‌های نصب شده، قابلیت ارسال و به اشتراک‌گذاری فایل نصبی APK، قابلیت پشتیبان گرفتن از برنامه‌های نصب شده در حافظه‌ی SD Card، وجود بخش جستجو برای یافتن سریع اپلیکیشن مورد نظر و... از دیگر ویژگی‌های این برنامه به حساب می‌آیند. Apps Backup به طور رایگان اما با نمایش تبلیغات برای پلتفرم اندروید منتشر شده است که البته تبلیغات مورد بحث آزاردهنده نبوده و مشکلی در استفاده از برنامه به وجود نمی‌آورند. در صورت تمایل می‌توانید با استفاده از لینک‌ زیر، به دانلود این برنامه بپردازید.

نکات مثبت

  • طراحی گویای محیط کاربری
  • امکان ارسال مستقیم اپلیکیشن های نصب شده
  • امکان پشتیبان گیری از برنامه ها

نکات منفی

  • نکته منفی خاصی ندارد.

دانلود اپلیکیشن

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید به زومیت معرفی کنید

لینک منبع : zoomit.ir

Comments are now closed for this entry

سرور مجازی ایران -ایساتیس سرور سرور ویژه گیم - ایساتیس سرور فروش دامنه ایران 

شبکه های اجتماعی