baznashr

این گوشی احتمالا اکسپریا XR است

on .

xr

زمان زیادی از معرفی گوشی‌های سری اکسپریا X سونی نمی‌گذرد و احتمالا به خاطر دارید که پس از آن هم این شرکت اکسپریا E5 را معرفی کرد. حالا خبر رسیده که ظاهرا سونی قصد دارد از ششمین گوشی خود در سال ۲۰۱۶ هم رونمایی کند.

اکسپریا XR احتمالا در نمایشگاه IFA در برلین معرفی می‌شود.

این گوشی که در ابتدا با نام Xperia F8331 شناخته شد،‌ احتمالا با ورود به بازار گوشی‌های هوشمند اکسپریا XR نامیده می‌شود. البته هنوز هیچ تایید رسمی‌ای برای نام این گوشی وجود ندارد اما در عوض تعدادی طرح سه‌بعدی از آن منتشر شده تا بتوانیم در اینجا نگاهی به گوشی آینده‌ی سونی داشته باشیم.

ابعاد اکسپریا XR در منابع مختلف ۸.۱ × ۷۱.۹ × ۱۴۶.۴ میلی‌متر گزارش شده که نشان می‌دهد این گوشی کمی از اکسپریا X و اکسپریا X Performance بزرگ‌تر بوده و همچنین به احتمال زیاد دارای نمایشگر ۵ اینچی (با دقت تصویر ۱۰۸۰p) است. فعلا اطلاعات دقیقی از مشخصات فنی گوشی نداریم اما می‌توان درگاه USB نوع C را در قسمت پایین تصاویر ببینیم. همچنین فلش LED دوتایی را برای دوربین پشت این گوشی می‌توان تشخیص داد. درمورد دوربین‌های این گوشی شایعه‌ شده که هردو دوربین پشت و جلو قادر به ضیط ویدیوهای ۴K هستند؛ قابلیتی که هنوز توسط گوشی‌های هوشمند ارایه نشده‌ است.

با نگاهی به تصاویر، می‌بینیم که از نظر طراحی، اکسپریا XR با خانواده‌ی X فاصله گرفته و علاوه‌بر این‌که گوشه‌های تیزتری دارد، در قسمت پشت بدنه هم خلاف گوشی‌های دیگر این سری، قاب یک‌سره را نمی‌بینیم.

نمایشگاه IFA 2016 در برلین احتمالا جایی است که سونی می‌خواهد از اکسپریا XR رونمایی کند.

منبع: Phone Arena

این گوشی احتمالا اکسپریا XR است

منبع

Comments are now closed for this entry

سرور مجازی ایران -ایساتیس سرور سرور ویژه گیم - ایساتیس سرور فروش دامنه ایران 

شبکه های اجتماعی