baznashr

xbox-one-s-1

اگر نتوانسته‌اید هنوز یک کنسول «ایکس‌باکس وان اسلیم» (Xbox One S) بخرید، احتمال اینکه بتوانید یکی از آن‌ها را به‌دست بیاورید بسیار کم است. مایکروسافت اعلام کرد که تمام موجودی‌های این کنسول جدید به پایان رسیده. کنسول ایکس‌باکس وان اسلیم که مدتی پیش تنها در مدلی با ۲ ترابایت حافظه‌ی داخلی و با قیمت ۴۰۰ دلار بفروش می‌رسید، تمام شده و در حال حاضر این کنسول در فروشگاه‌ها پیدا نمی‌شود.

موضوع جالب اینجاست که به نظر می‌رسد که مایکروسافت قصد ندارد دوباره مدل ۲ ترابایتی را راهی بازار کند. پس اگر همچنان قصد دارید مدل ۲ ترابایتی را خریداری کنید، باید مدل مخصوصی که برای بازی Gears of War 4 طراحی شده را بخرید. این کنسول در مهر ماه با قیمت ۴۰۰ دلار عرضه می‌شود.

از طرف دیگر مایکروسافت اعلام کرده بود که مدل‌های ۱ ترابایتی و ۵۰۰ گیگابایتی مدل اسلیم هم بعدا راهی بازار می‌شوند. در حالی که این کنسول‌ها با قیمت ۳۵۰ و ۳۰۰ دلار راهی بازار خواهند شد، هنوز نمی‌دانیم که در چه تاریخی می‌توان آن‌ها را خرید.

به فروش رفتن تمام موجودی‌های کنسول ایکس‌باکس وان اسلیم برای مایکروسافت بسیار هیجان‌انگیز بوده و سخنگوی این شرکت در این‌باره گفته:” ما از استقبال طرفداران‌مان نسبت به ایکس‌باکس وان اسلیم متشکریم. در حالی که تمام موجودی‌های مدل ۲ ترابایتی این کنسول به‌پایان رسیده، می‌توانید مدل مخصوصی که برای بازی Gears of War 4 در نظر گرفته شده را بخرید. در آینده اطلاعاتی بیشتری از باندل‌های Xbox One S منتشر خواهیم کرد.”

اینکه تمام موجودی کنسول ایکس‌باکس وان اسلیم به پایان رسیده در نوع خودش بسیار جالب است. استقبال گیمرها آن‌قدر زیاد بوده که مایکروسافت هم از این اتفاق غافلگیر شده. به نظر می‌رسد که محصولات جدید مایکروسافت بیشتر مورد توجه گیمرها قرار می‌گیرند. چند وقت پیش هم مشخص شد که کنترلر Elite که برای این کنسول طراحی شده بود که ۱ میلیون عدد فروش داشته است.

منبع: Eurogamer

‌‌‌‌

تمام موجودی‌های Xbox One S فروش رفت

 

منبع

Comments are now closed for this entry

سرور مجازی ایران -ایساتیس سرور سرور ویژه گیم - ایساتیس سرور فروش دامنه ایران 

پربازدیدترین مطالب