baznashr

از طراحی و صفحه‌نمایش آیفون 8 چه‌ می‌دانیم؟

on .

شرکت اپل قصد دارد با آیفون ۸ حسابی بازار را تکان دهد و انقلابی در طراحی‌های‌اش ایجاد کند. اگر تحلیل‌های کارشناسان و شایعاتی که در این مدت پخش شده درست باشند اپل آیفون ۸ را تمام شیشه‌ای با نمایشگری خمیده خواهد ساخت. نمایشگر خمیده هم به این معناست که این شرکت از صفحه‌نمایش‌های AMOLED قابل انعطاف برای این مدل از آیفون استفاده خواهد کرد. حدس و گمان‌هایی هم که تا کنون مطرح شده نشان می‌دهند که سامسونگ تامین بخشی از این صفحه‌نمایش‌ها را بر عهده خواهد داشت. در واقع سامسونگ چیزی بیش از ۱۰۰ میلیون صفحه‌نمایش ۵٫۵ اینچی برای اپل خواهد ساخت.

البته همه این حجم از تولیدات یک‌باره به دست اپل نخواهند رسید. ظاهرا یک قرارداد سه‌ساله میان سامسونگ و اپل وجود دارد؛ قراردادی تا سال ۲۰۱۹٫ سامسونگ در ابتدا حدود ۴۰ میلیون صفحه‌نمایش را برای آیفون ۸ پلاس یا هر نامی که احتمالا برای گوشی سال ۲۰۱۷ اپل برگزیده شود عرضه خواهد کرد. در سال‌های بعدی این میزان به ۸۰ میلیون و سپس به ۱۲۰ میلیون واحد خواهد رسید.

البته سامسونگ تنها تامین‌کننده نیاز اپل به صفحه‌نمایش‌های AMOLED نخواهد بود. تقریبا تولیدکننده بزرگی در این حوزه نمانده که شایعه همکاری و مذاکره‌اش با اپل پخش نشده باشد. سامسونگ، شارپ، ال‌جی، ژاپن دیسپلی و خلاصه همه تولیدکننده‌های بزرگ در حوزه AMOLED در اخباری که پیرامون ساخت این صفحه‌نمایش‌ها برای اپل مخابره شده حضور داشته‌اند بنابراین می‌شود حدس زد سامسونگ تامین‌کننده اختصاصی اپل نخواهد بود گرچه احتمال دارد حجم قابل توجهی از این نیاز را برآورده کند.

منبع: PhoneArena

‌‌

از طراحی و صفحه‌نمایش آیفون 8 چه‌ می‌دانیم؟

منبع

Comments are now closed for this entry

سرور مجازی ایران -ایساتیس سرور سرور ویژه گیم - ایساتیس سرور فروش دامنه ایران 

شبکه های اجتماعی