baznashr

تمدن 6 رونمایی شد؛ بازی پاییز عرضه می‌شود

on .

امسال، سالگرد 25 سالگی مجموعه بازی‌های «تمدن» (Civilization) است. استودیوی بازی‌سازی «فایراکسیس» (Firaxis)، سازنده‌ی این مجموعه بازی‌ها هم این سالگرد را با معرفی شماره‌ی ششم این مجموعه بازی‌ها، جشن گرفته است.

تمدن 6 در روز 30ام مهر برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

طبق صحبت استودیوی بازی‌سازی فایراکسیس، شهرهای تمدن 6 برخلاف شماره‌های قبلی این مجموعه، روی نقشه‌ی بازی گسترش می‌یابند. در حالی که شخصیت‌های بازی و حاکمان مختلف در تمدن‌های قبلی یک هوش مصنوعی و حرکاتی یکسان داشتند، رهبران تمدن‌های تاریخی مختلف در تمدن 6 با توجه به شخصیت‌شان و تاریخ ثبت شده، تصمیم‌گیری می‌کنند.

شماره‌ی ششم تمدن، رابط کاربری جدیدی دارد که بر اساس ابزارها و امکانات عصر اکشتاف در تاریخ طراحی شده‌اند.

برخی از قابلیت‌های اصلی تمدن 6 از این قرارند:

  • امپراطوری‌هایی که گسترش می‌یابند: می‌توانید گسترش امپراطوری خود را روی نقشه ببینید. هر شهر چند خانه را در نقشه اشغال می کند و می‌توانید شهرها را آن طور که می‌خواهید بسازید.
  • تحقیقات همزمان: برای اینکه سریعتر پیشرفت کنید و تمدن‌تان را گسترش دهید، می‌توانید از نیروهای‌تان بخواهید تا گشت و گذار کنند و محیط‌تان را پیشرفت دهند. می‌توانید هم‌چنین فرهنگ‌های جدید کشف کنید.
  • تعاملات دیپلماتیک پویا: تعامل با دیگر تمدن‌ها در طول بازی عوض می‌شود. اولین تعاملات بسیار ابتدایی و برای کسب بقا هستند و در نهایت به عقد همکاری‌ها یا مذاکرات می‌رسند.
  • ادغام ارتش‌ها: بازی هنوز هم تنها یک واحد را روی هر خانه جای می‌دهد، اما می‌توان واحدها را با هم ادغام کرد. برای مثال می‌توانید یک نیروی پشتیبانی به خانه‌ای که در آن تانک دارید اضافه کنید. این خانه‌ی جدید، نیرویی جدید تولید می‌کند.
  • تمدنی برای تمام بازی‌کننده‌ها: در حالی که تمدن 6 امکانات جدیدی برای بازی‌کننده‌های قدیمی دارد، سیستم‌های آموزشی جدیدی به بازی اضافه شده است تا بازی‌کننده‌ها بازی تمدن را از پایه یاد بگیرند.

شماره‌ی ششم از مجموعه بازی‌های تمدن قرار است در روز 21 اکتبر سال جاری میلادی (30 مهر) برای رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

می‌توانید در ادامه، تریلر رونمایی بازی را ببینید. در حالی که تریلرهای بازی‌های تمدن توسط «لئونارد نیموی» روایت می‌شدند، به دلیل مرگ نیموی در سال گذشته، روی تریلر تمدن 6 «شان بین» صحبت کرده است.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

CivilizationVI-2 CivilizationVI-3 CivilizationVI-4

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

منبع: VG247

منبع

Comments are now closed for this entry

سرور مجازی ایران -ایساتیس سرور سرور ویژه گیم - ایساتیس سرور فروش دامنه ایران 

پربازدیدترین مطالب