baznashr

تست شکنجه‌ی HTC 10

on .

کسانی که جری ریگ (Jerry Rig) را می‌شناسند، خوب می‌دانند او یک شکنجه‌گر قهار گوشی‌های هوشمند است! تقریبا هیچ پرچم‌داری از زیر دست این کاربر یوتیوب در نمی‌رود و حالا نوبت ویدیوی شکنجه‌ی HTC 10 است.

جری ریگ این‌بار سراغ HTC 10 رفته و ویدیوی تست مقاومت در برابر خط‌وخش، ضربه، آتش و خم شدن آن را در یوتیوب و همچنین وب‌سایت شخصی‌اش منتشر کرده است. همان‌طور که انتظار می‌رفت نتیجه چندان دلچسب نبود اما تست خط‌وخش HTC 10 نشان داد نمایشگر این گوشی با لایه‌ی محافظ Gorilla Glass نمره‌ی ۷ را در مقاومت دریافت می‌کند. با این‌وجود این نمایشگر از پس مقاومت در برابر خش‌های عمیق برنمی‌آید. در عوض این محافظ به‌خوبی در برابر آتش ظاهر شد و با این‌که همه‌ی پیکسل‌های نمایشگر در ابتدا سیاه شدند، پس از چند لحظه دوباره بازیابی شده و به‌ حالت اول برگشتند.

بدنه‌ی تمام‌فلزی و بدون هیچ‌گونه رنگ یا افزودنی پلاستیکی، باعث شد HTC 10 به‌خوبی خود را در برابر خط‌‌‌ و خش محافظت کند

نکته‌ی دیگری که در این ویدیو مشخص شد، این است که دوربین جلوی این گوشی سیستم محافظت بهتری نسبت به پرچم‌دار قبلی HTC یعنی M9 دارد و این به‌خاطر جایگزین کردن شیشه با پلاستیک است.

همچنین بدنه‌ی تمام‌فلزی و بدون هیچ‌گونه رنگ یا افزودنی پلاستیکی، باعث شد HTC 10 به‌خوبی خود را در برابر خط‌ و خش محافظت کند؛ طوری‌که خط کلید روی بدنه‌ی آن جای کمرنگی باقی گذاشت. به‌جز این‌ها جری فهمید سنسور اثر انگشت این گوشی با این‌که به‌راحتی خط می‌افتد اما قابلیت خود را تا حد زیادی حفظ می‌کند.

HTC 10 با بدنه‌ی فلزی محکمش دربرابر خم شدن هم مقاومت زیادی از خود نشان داد. برخلاف M9 این گوشی بدون شکستگی در آزمون خم شدن بیرون آمد.

با دیجی‌کالامگ همراه باشید و ویدیوی جری ریگ از تست مقاومت HTC 10 را ببینید… البته اگر طاقتش را دارید!

منبع: Phone Arena

تست شکنجه‌ی HTC 10

منبع

Comments are now closed for this entry

سرور مجازی ایران -ایساتیس سرور سرور ویژه گیم - ایساتیس سرور فروش دامنه ایران 

شبکه های اجتماعی