baznashr

رویکردی که سبب موفقیت 100 میلیونی آوانک شد

بی‌شک ارسال میلیون‌ها پیام صوتی موفق در عرصه ارتباطات نشان دهنده این است که  شاید امروزه مردم به دلیل مشاهده حجم زیادی از پیام‌ها، چه تبلیغاتی و چه غیر آن در فضاهای مجازی از آن خسته شده‌اند و در واقع بیشتر نیازمند برقراری ارتباطی از جنس شنیدن هستند زیرا علاوه براینکه زمان کوتاه تری را صرف می‌کنند می‌توانند با آوا و صدای مخاطب ارتباط برقرار کنند و حس منتقل شونده را دریافت کنند. همچنین در هر زمانی شبیه به مواقع رانندگی که فرد نمی‌تواند پیامک‌ها را بخواند می‌تواند پیام‌های صوتی را به راحتی دریافت کند.

علاوه بر این موارد، اپراتور پیام صوتی آوانک مزایای بسیار دیگری هم دارد که از جمله آن می‌توان به ارتباطات انبوه از طریق ارسال پیام‌های صوتی به سایر افراد و به طور همزمان اشاره کرد.

 بعد از تاثیر گذاری انتقال پیام ها به صورت حضوری یا همان تبلیغات کلامی، تاثیر پیام‌های صوتی همچون مکالمات تلفنی بیشتر از پیامک است بنابراین آوانک راهی مطمئن برای انتقال پیام شما در کمترین زمان به مخاطب است و این تحول ایجاد شده در عرصه تبلیغات توسط آوانک سبب شد تا راهی جدید برای ارائه اطلاع رسانی های انبوده و تبلیغات و پیام های مورد نظر به بهترین شکل ممکن اتفاق بیفتد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر به وبسایت آوانک مراجعه کنید.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومیت هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.

لینک منبع : zoomit.ir

Comments are now closed for this entry

سرور مجازی ایران -ایساتیس سرور سرور ویژه گیم - ایساتیس سرور فروش دامنه ایران 

پربازدیدترین مطالب