baznashr

بخش گجت تی وی آغاز به کار کرد؛ ویدیو و ویدیوگرافی از همه چیز و همه جا با دوبله اختصاصی

on .

سرانجام بخش گجت تی وی سایت گجت نیوز آغاز به کار کرد. ما در این بخش ویدیو و ویدیوگرافی هایی را با موضوعات داغ جهان از مباحث علمی گرفته تا تکنولوژی، پزشکی و غیره با دوبله یا زیرنویس اختصاصی در اختیار کاربران محترم قرار خواهیم داد.

این روزها دیگر نمی‌شود به محتوای نوشتاری تکیه کرد و با توجه به افزایش سرعت اینترنت سراسر کشور نسبت به سالیان گذشته، خلع و کمبود محتوای ویدیویی در گجت نیوز به شدت احساس می‌شد. ما در ابتدا با بررسی‌ها، نگاه‌های نزدیک و جعبه گشایی گوشی های هوشمند آغاز به تولید محتوای ویدیویی کردیم و همین چند روز پیش بود که شاهد آغاز به کار بخش مستند گجت نیوز بودیم. در بخش مستند، ما سعی بر آن داریم تا جذاب‌ترین و جدیدترین مستندهای ساخته شده در سراسر جهان را یا با زیرنویس فارسی و یا دوبله فارسی در دسترس کاربران محترم گجت نیوز قرار دهیم. همچنین از آنجایی که گجت نیوز جزو چند صد سایت محدود ایرانی است که همگام با طرح اینترنت ملی حرکت می‌کند، دانلود فیلم های مستند از گجت نیوز با تخفیف‌های بسیار زیاد و یا بعضا به شکل رایگان توسط کاربران انجام خواهد گرفت.

بخش گجت تی وی آغاز به کار کرد؛ ویدیو و ویدیوگرافی از همه چیز و همه جا با دوبله اختصاصی

حال نوبت به آن رسیده تا بخش گجت تی وی به صورت رسمی آغاز به کار کند. اما گجت تی وی چیست و شامل چه چیزهایی می‌شود؟ همانطور که از نامش پیداست گجت تی وی منبعی غنی و گسترده از ویدیوها و ویدیوگرافی‌ها با موضوعاتی مختلف خواهد بود تا با چند دقیقه وقت گذاشتن و مشاهده آن‌ها،‌ بتوانید سطح معلومات خودتان را افزایش دهید و یا از تمامی اتفاقات سراسر جهان باخبر شوید.

بخش گجت تی وی اگر چه شامل ویدیوهای حوزه دیجیتال و تکنولوژی نیز می‌شود، اما به تنها به آن محدود نیست و می‌توانید ویدیوها و ویدیوگرافی‌های داغ‌ترین موضوعات جهان را در آن مشاهده کنید. همچنین اگر مبحثی برای شما جذابیت دارد، می‌توانید از طریق بخش نظرات همین پست آن را با ما درمیان بگذارید تا در صورت ارزش محتوایی، تیم بخش گجت تی وی در مورد آن تحقیقات لازم را انجام داده و آیتم‌های مختلفی را در آن مورد بسازد.

لینک منبع: گجت نیوز

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سرور مجازی ایران -ایساتیس سرور سرور ویژه گیم - ایساتیس سرور فروش دامنه ایران