baznashr

نسخه LTE نوکیا 3310 در راه است؛ شایعه یا واقعیت؟

on .

نسخه LTE نوکیا 3310 در راه است؛ شایعه یا واقعیت؟

به نظر می رسد که نسخه LTE نوکیا 3310 به زودی رونمایی خواهد شد. این گوشی که نسل جدید با ساختاری قدیمی از نوکیا است از ابتدا با شبکه 2G و بعد از چند ماه با پشتیبانی از 3G عرضه شد.

نوکیا 3310 ابتدا در اوایل سال 2017 با پشتیبانی از شبکه 2G عرضه شد و در ماه سپتامبر نسخه 3G آن رونمایی شد که می توانست با خطوط شبکه AT&T و T-Mobile در امریکا کار کند. حال به نظر می رسد که باید به زودی شاهد رونمایی از نسخه LTE نوکیا 3310 باشیم.

رویت نسخه LTE نوکیا 3310 برای نخستین بار در تنا

بر اساس گزارش ارائه شده توسط Phone Radar و طبق لبست ارائه شده از TENAA، نسخه جدید نوکیا 3310 با پشتیبانی از شبکه LTE از FCC چین مجوز دریافت کرده و به نظر می رسد که از شبکه های TD-LTE و TD-SCDMA پشتیبانی کند. این گوشی همچنین از سیستم عامل Alibaba Yun استفاده می کند.ورژن 3G علیرغم هم سان بودن با ورژن 2G از سیستم عامل مختلفی استفاده می کند.

این که نسخه LTE نوکیا 3310 به آمریکا وارد می‌شود یا خیر هنوز هم یک سوال بزرگ است. حتی زمان رونمایی این گوشی، عمر باتری و دیگر مشخصات آن نیز مشخص نیست. چرا که در زمان اضافه شدن پشتیبانی از 3G به این گوشی، عمر باتری یکی از مسائل مهم مد نظر برای نوکیا 3310 بود.

لینک منبع: گجت نیوز

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سرور مجازی ایران -ایساتیس سرور سرور ویژه گیم - ایساتیس سرور فروش دامنه ایران