baznashr

اندروید 8 اوریو برای ZTE Axon 7 به زودی منتشر می‌شود

on .

اندروید 8 اوریو برای ZTE Axon 7 به زودی منتشر می‌شود

بروزرسانی اندروید 8 اوریو برای ZTE Axon 7 به زودی منتشر خواهد شد، ZTE همچنین افزود این کمپانی به پیشنهاد کاربران گوش داده و تا حد امکان، تغییرات مورد نظر مشتریان را در این بروزرسانی مد نظر قرار خواهد داد. احتمالا کاربران ZTE می‌توانند این بروزرسانی را ماه اول تابستان 2018 میلادی دریافت کنند.

در متن اطلاعیه شرکت ZTE اعلام شده:

ما اعلام می‌کنیم که در حال کار بر روی ارائه آپدیت اندروید 8 برای گوشی Axon 7 هستیم، نظرات مثبت شما همواره الهام‌بخش ما در ارائه خدمات بوده و بسیار ما را خوشحال می‌کند، به همین دلیل سعی ما بر این است که در سریع‌ترین زمان ممکن این بروزرسانی در اختیار مشتریان قرار گیرد.

واحد ZTE در آلمان با تایید این خبر، زمان عرضه این بروز رسانی را ماه آوریل سال 2018 اعلام کرده است. لازم به ذکر است همزمان با عرضه بروز رسانی اندروید 8، ZTE Axon 7 رابط کاربری جدید Stock+ UI را نیز دریافت خواهد کرد. هنوز اطلاعات کامل‌تری از جزئیات دیگر این رابط کاربری منتشر نشده است.

با توجه به اعلام این اخبار می‌توانیم اعلام کنیم که Axon 7 به آخر کار خود رسیده و بروزرسانی این گوشی هوشمند نشان دهنده این است که Axon 8 به صورت پیش فرض با اندروید 8 به بازار عرضه خواهد شد.

لینک منبع: گجت نیوز

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سرور مجازی ایران -ایساتیس سرور سرور ویژه گیم - ایساتیس سرور فروش دامنه ایران