baznashr

دانلود مستند Unacknowledged 2017 ؛ حقایقی تکان دهنده درباره موجودات فضایی

on .

مایکل مازولا با فیلم مستند Unacknowledged 2017 حقایقی تکان دهنده در مورد موجودات فضایی و ارتباط دولت ها با این موضوع را افشا کرده و در نگاهی تازه به فرامینی ها و حضور آنها در زمین پرداخته است.

مستند Unacknowledged 2017 ما را به دل یک پنهان کاری بزرگ می‌برد، سرپوش گذاشتن بر روی وجود موجودات فضایی و امتناع دولت‌ها از انتشار اکثر اسناد و مشاهدات عینی قابل اعتناء در مورد بشقاب پرنده‌ها و بیگانگان.

مستند Unacknowledged 2017

تقریبا از دهه 80 میلادی تحقیقات گسترده‌ در مورد وجود موجودات فرا زمینی آغاز شد، اما همواره به دلایل مختلف دولت‌ها و خصوصا آمریکا به دنبال برخی موضوعات سری سعی بر سرپوش گذاشتن بر روی این تحقیقات را داشته‌اند و حالا مازولا در مستند Unacknowledged قصد دارد به این موضوع بپردازد که چرا دولت‌های کشورهای مختلف درباره موجودات فضایی با مردم صادق نیستند.

همچنین در مستند Unacknowledged 2017 نظاره‌گر بررسی شواهد، مستندات و موارد علمی گوناگون در مورد سفرهای بیگانگان به زمین و دیده شدن بشقاب پرنده یا همان یوفوها توسط افراد مختلف هستیم. تا به این ساعت بیش از 96 درصد کاربران گوگل از دیدن این مستند راضی بوده‌اند و امتیاز این ساخته مازولا در IMDb نمره قابل قبول 7.1 از 100 است تا بتوان با اطمینان خاطر تماشای مستند Unacknowledged 2017 را به دوست‌داران پدیده‌های فرازمینی پیشنهاد داد.

هم‌اکنون می‌توانید این اثر را با لینک مستقیم به همراه زیرنویس فارسی از گجت‌نیوز دریافت کنید.

تریلر

 

دانلود مستند Unacknowledged 2017

  • زبان: انگلیسی
  • کشور: ایالات متحده آمریکا
  • زمان : 104 دقیقه
  • کیفیت : 720P
  • حجم فایل : 801MB
دانلود مستقیم با کیفیت WEB-DL 720p

لینک منبع: گجت نیوز

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سرور مجازی ایران -ایساتیس سرور سرور ویژه گیم - ایساتیس سرور فروش دامنه ایران