baznashr

میزو پرو 6 اس از تراشه شرکت مدیاتک استفاده خواهد کرد

on .

شرکت چینی میزو به تازگی این موضوع را رسما تایید کرد که گوشی میزو پرو 6 اس (Meizu Pro 6s) از چیپست شرکت مدیاتک استفاده خواهد کرد. این خبر توسط نایب رئیس این کمپانی در شبکه اجتماعی چینی Weibo منتشر شده است.

لی نان، نایب رئیس میزو این خبر را تایید کرد که گوشی میزو پرو 6 اس از تراشه‌ای تولید شده توسط شرکت مدیاتک استفاده خواهد کرد. اما متاسفانه هنوز نوع آن دقیقا مشخص نشده است. گرچه در صحبت‌های این مقام شرکتی در صفحه رسمی خود این مورد نیز به چشم می‌خورد که گفته شده چیپست هلیو ایکس 25 (Helio X25) که قبلا در گوشی میزو پرو 6 از آن استفاده شده بود، به منظور انجام کارهای روزانه کاملا مناسب و کافی است. این موضوع خود به صراحت استفاده از چیپست هلیو پی 20  (تراشه‌ای ضعیفتر) را در گوشی میزو پرو 6 اس رد خواهد کرد. زیرا به تازگی شایعاتی مبنی بر این موضوع منتشر شده بود.

میزو پرو 6 اس از تراشه شرکت مدیاتک استفاده خواهد کرد علاوه بر انتشار این سری از اطلاعات، نائب رئیس میزو تصویری از این گوشی هوشمند جدید را نیز منتشر کرد. با نگاهی به این تصویر متوجه خواهیم شد که طراحی و ظاهر این موبایل جدید شباهت بسیار زیادی به پرو 6 دارد. در هر صورت طی این چند هفته خبرهای زیادی از این گوشی در حال انتشار بوده و احتمالا در آینده نزدیک نیز دوباره اطلاعات یا شایعاتی از آن به بیرون درز خواهد کرد.

لینک منبع: gadgetnews.ir

Comments are now closed for this entry

سرور مجازی ایران -ایساتیس سرور سرور ویژه گیم - ایساتیس سرور فروش دامنه ایران 

شبکه های اجتماعی