baznashr

ابزار تبدیل رنگ RGB به Hex به موتور جستجوی گوگل اضافه شد

on .

مدت زمان زیادی‌ست که شرکت گوگل با اضافه کردن امکانات و ابزارهای مختلف به موتور جستجوی محبوب خود (Google Search)، نیاز بسیاری از کاربران به سایت‌های اضافی را برطرف کرده است. به عنوان مثال کاربران می‌توانند با جستجو کردن عباراتی همچون find my ip (برای پیدا کردن آی پی)، run a speed test (به منظور بررسی سرعت اینترنت) و convert units (ابزار تبدیل واحدها)، بسیاری از کارهای خود را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهند. در کنار امکانات بسیار زیاد موتور جستجوی گوگل، حالا ابزار تبدیل رنگ RGB به Hex نیز به آن اضافه شده که می‌تواند این موتور را کاربردی‌تر از همیشه نماید.

برای آن دسته از افرادی که با این رنگ‌ها آشنایی ندارند، باید بگوییم که RGB و Hex، دو فضا برای شناسایی رنگ‌های مختلف هستند که البته با مقادیر متفاوتی نمایش داده می‌شوند. به عنوان مثال هر دو مقدار 000000# در Hex و (0،0،0) در دامنه رنگ RGB بیانگر رنگ مشکی هستند. جستجوی عبارت “RGB to Hex” در موتور جستجوی گوگل، می‌تواند ابزار تبدیل رنگ RGB به Hex را پیش رویتان قرار دهد. در این صفحه شما می‌توانید با انتخاب رنگ مورد علاقه خود، مقادیر ویژه آن را نیز مشاهده کنید.

به نظر می‌رسد که این ویژگی جدید به اپلیکیشن موتور جستجوی گوگل نیز اضافه شده است. وجود ابزار تبدیل رنگ RGB به Hex می‌تواند برای بسیاری از طراحان و گرافیست‌ها با اهمیت باشد، چرا که این مقادیر همیشه در میزان معین و ثابتی قرار دارند.

ابزار تبدیل رنگ RGB به Hex

لینک منبع: gadgetnews.ir

Comments are now closed for this entry

سرور مجازی ایران -ایساتیس سرور سرور ویژه گیم - ایساتیس سرور فروش دامنه ایران 

شبکه های اجتماعی