baznashr

تصاویر ساعت هوشمند اچ تی سی Halfbeak منتشر شد

on .

از سال 2013 خبرها و شایعات فراوانی در مورد ساعت هوشمند شرکت اچ تی سی در حال انتشار است. این محصول پیشتر با نام اچ تی سی Halfbeak شناخته می‌شد. حتی زمانی فرا رسید که اعلام شد اچ تی سی قید تولید ساعت هوشمند را خواهد زد. اما حالا شاهد آن هستیم که تصاویر اچ تی سی Halfbeak بعد از مدت ها دوباره منتشر شده است. 

البته بهتر است بدانید که هنوز هم تاریخ رسمی معرفی ساعت هوشمند اچ تی سی Halfbeak مشخص نیست. اما خبر خوش برای طرفداران این کمپانی تایوانی آن است که به تازگی مدیر عامل اچ تی سی اعلام کرده است، ساعت هوشمند اچ تی سی تحولی بزرگ در بازار این دسته از گجت ها به وجود خواهد آورد. در بخش زیر شاهد تصاویر منتشر شده از ساعت هوشمند اچ تی سی Halfbeak هستید:

همان طور که در تصاویر فوق مشاهده می‌کنید در بخش پشتی بدنه این ساعت هوشمند لوگوی شرکت Under Armour درج شده است. این کمپانی امریکایی در عرصه تولید لوازم ورزشی و تناسب اندام فعالیت دارد. این تصاویر نشان می‌دهند که اچ تی سی در این حوزه در حال فعالیت مشترک و همکاری با شرکت مزبور بوده و از این رو با وجود عرضه اولین ساعت هوشمند از سوی این شرکت تایوانی، شاهد ارائه محصولی پیشرفته و معتبر در این حیطه خواهیم بود.

با نگاهی به تصاویر بالا متوجه می‌شوید که اچ تی سی Halfbeak از حسگر ضربان قلب نیز استفاده می‌کند. از نظر مشخصات فنی به نظر می‌آید که این گوشی از یک نمایشگر 360 در 360 پیکسلی به همراه سیستم عامل اندروید ور استفاده نماید. در نهایت بهتر است به این نکته نیز اشاره کنیم که Halfbeak اسم رمز ساعت هوشمند اچ تی سی است.

لینک منبع: gadgetnews.ir

Comments are now closed for this entry

سرور مجازی ایران -ایساتیس سرور سرور ویژه گیم - ایساتیس سرور فروش دامنه ایران 

شبکه های اجتماعی