baznashr

رد پای آپدیت اندروید نوقا برای گلکسی اس 7 در بنچمارک GFXBench

on .

با عرضه نسخه جدید اندروید موسوم به نوقا شرکت های مختلف در حال آماده سازی آن برای عرضه بر روی بهترین گوشی های هوشمند خود هستند. شرکت سامسونگ و محصولات آن نیز از این قاعده مستثنا نبوده و در آخرین خبرهای منتشر شده متوجه شدیم که گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج در آینده ای نزدیک آپدیت اندروید نوقا را دریافت خواهند کرد. علاوه بر آن اعلام شد که رابط کاربری Grace موجود بر روی نوت 7 نیز به همراه این بروزرسانی عرضه خواهد شد. حالا دوباره اسناد جدیدی از آمادگی سامسونگ برای عرضه آپدیت اندروید نوقا برای گلکسی اس 7 منتشر شده است.

شاید گوشی های سامسونگ گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج قلم اس پن نداشته باشند اما دیگر قابلیت های رابط کاربری جدید سامسونگ به نام Grace را که پیشتر در گوشی گلکسی نوت 7 شاهد آن بودیم را ارائه خواهند داد. رابط کاربری Grace سامسونگ فعلا تنها بر روی گلکسی نوت 7 قابل مشاهده است. اما بر اساس شایعات منتشر شده به احتمال بسیار زیادی شاهد عرضه آن بر روی دو گوشی گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج نیز خواهیم بود. همان طور که احتمالا می‌دانید در این نسخه جدید از رابط کاربری سامسونگ، ویژگی Always-on Display تغییرات بسیار زیادی کرده است. هر چند نگارش اولیه این قابلیت را در گوشی های سری گلکسی اس 7 قبلا شاهد بوده‌ایم.

رد پای آپدیت اندروید نوقا برای گلکسی اس 7 در بنچمارک GFXBench اما موضوعی که کماکان مجهول مانده است، زمان دقیق عرضه  آپدیت اندروید نوقا برای گلکسی اس 7 است. در هر صورت همان طور که در تصویر فوق مشاهده می کنید یکی از مدل های گوشی سامسونگ گلکسی اس 7 در بنچمارک GFXBench تست شده است و از طرفی این مدل دارای نسخه 7.0 سیستم عامل اندروید موسوم به نوقا است. احتمال می‌دهیم در سه ماهه میلادی کنونی شاهد عرضه رسمی اندروید نوقا به همراه رابط کاربری جدید سامسونگ برای دو گوشی هوشمند گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج باشیم.

لینک منبع: gadgetnews.ir

Comments are now closed for this entry

سرور مجازی ایران -ایساتیس سرور سرور ویژه گیم - ایساتیس سرور فروش دامنه ایران 

شبکه های اجتماعی