baznashr

کدام دستگاه‌های نکسوس گوگل اندروید 7 نوقا را دریافت نمی‌کنند؟

on .

درست یک روز پس از عرضه رسمی اندروید 7 نوقا، خبر می‌رسد که دو دستگاه نکسوس گوگل به نام‌های نکسوس 5 (Nexus 5) و نکسوس 7 (Nexus 7) این نسخه از سیستم عامل اندروید را به طور رسمی دریافت نخواهند کرد. در واقع مصرف کنندگان این محصولات تنها باید امیدوار به توسعه دهندگانی باشند که این به‌روزرسانی را از طریق رام‌های شخص ثالث برایشان به ارمغان آورند.

گوگل روز گذشته رسماً از اندروید 7 نوقا رونمایی کرد. حال طولی نخواهد کشید که بسیاری از کاربران اندرویدی از طریق تولیدکنندگان و یا شرکت‌های حامل گوشی‌های خود به‌روزرسانی اندروید 7 نوقا را دریافت خواهند کرد. به هر حال اگر شما از کاربران دستگاه‌های نکسوس گوگل باشید می‌توانید زودتر از سایر کاربران این نسخه از سیستم عامل گوگل را دریافت کنید. با این وجود ظاهراً تعدادی از این دستگاه‌های نکسوسی به‌روزرسانی نوقا را دریافت نخواهند کرد و آن‌ها ادامه راه را با اندروید مارشمالو طی خواهند کرد.

دو دستگاه نکسوس گوگل که اندروید 7 را دریافت نمی‌کنند

گوگل اعلام کرده است که دو دستگاه نکسوسی Nexus 5 و Nexus 7 به صورت رسمی اندروید 7 نوقا را دریافت نخواهند کرد. بنابراین گفتنی است که آخرین به‌روزرسانی رسمی برای این دو محصول اندروید 6 مارشمالو خواهد بود.

در حال حاضر دستگاه‌های نکسوس گوگل که اندروید 7 نوقا را دریافت می‌کنند شامل نکسوس 6، نکسوس 6 پی، نکسوس 5 ایکس، نکسوس پلیر، تبلت گوگل پیکسل سی و همچنین تلفن General Mobile 4G حاوی سیستم عامل اندروید وان است.

کدام دستگاه‌های نکسوس گوگل اندروید 7 نوقا را دریافت نمی‌کنند؟

گوگل اینک به صورت مستقیم رسماً عملیات ارسال به‌روزرسانی اندروید 7 نوقا را برای گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های نکسوس گوگل آغاز کرده است تا مصرف کنندگان این محصولات جزو نخستین دریافت کنندگان تازه‌ترین نسخه سیستم عامل اندروید باشند. البته اگر تا بدین لحظه نیز اندروید 7 را دریافت نکرده‌اید کمی صبور باشید چرا که ممکن است نسبت به موقعیت جغرافیایی شما با کمی تأخیر این پکیج را دریافت کنید.

البته لازم به ذکر است که تمام دارندگان دستگاه‌های نکسوس 5 و نکسوس 7 این به‌روزرسانی را از دست نمی‌دهند. گوگل سورس کد‌های اندروید 7.0 نوقا را در اختیار توسعه دهندگان قرار داده است تا با ساخت رام‌های شخص ثالث این نسخه از سیستم عامل اندروید را در اختیار دارندگان این محصولات قرار دهند. بنابراین اگر از صاحبان این محصولات هستید، همچنان امیدوار به تست نوقا باشید.

لینک منبع: gadgetnews.ir

Comments are now closed for this entry

سرور مجازی ایران -ایساتیس سرور سرور ویژه گیم - ایساتیس سرور فروش دامنه ایران 

شبکه های اجتماعی