baznashr

مایکروسافت در سال 2017 برای ویندوز 10 دو بروزرسان عرضه خواهد کرد

on .

windows-10-on-tablet

هفته گذشته شرکت مایکروسافت بروزرسان سالانه ویندوز ۱۰ را عرضه کرد اما از همین حالا بحث درباره بروزرسانی‌های دیگر این سیستم عامل مطرح شده است. طبق آخرین اطلاعات منتشر شده درباره جزییات بروزرسانی‌ها مشخص شده که این بروزرسانی آخرین بروزرسانی مایکروسافت برای ویندوز ۱۰ در سال ۲۰۱۶ است در حالی که دو بروزرسانی دیگر هم در سال ۲۰۱۷ خواهیم داشت.

البته مایکروسافت هنوز دقیقا اعلام نکرده که چه ویژگی‌هایی با این بروزرسانی‌ها به ویندوز اضافه می‌شوند. ظاهرا اولین بروزرسانی در میان دو بروزرسانی سال آینده در اوایل سال ۲۰۱۷ و قبل از بهار اتفاق می‌افتد. این بروزرسانی ویندوز که «Redstone 2» نام دارد  هم‌زمان با بروزرسانی سخت‌افزاری دستگاه‌های مایکروسافت سرفس پرو و سرفس بوک خواهد بود.

احتمالا Redstone 2 در میان دو بروزرسانی سال آینده بروزرسان مهم‌تری است. پس از آن «Redstone 3» در ادامه سال عرضه می‌شود. مایکروسافت ویندوز ۱۰ را در ماه جولای سال گذشته تحت نام «Threshold 1» به بازار معرفی کرد و اولین بروزرسانی بزرگ آن را با نام «Threshold 2» در ماه نوامبر عرضه نمود. بروزرسانی سالانه اخیر با نام «Redstone 1» به عنوان دومین بروزرسانی بزرگ ویندوز ۱۰ شناخته می‌شود.

منبع: The Verge

‌‌
مایکروسافت در سال 2017 برای ویندوز 10 دو بروزرسان عرضه خواهد کرد

منبع

Comments are now closed for this entry

سرور مجازی ایران -ایساتیس سرور سرور ویژه گیم - ایساتیس سرور فروش دامنه ایران 

شبکه های اجتماعی