baznashr

تماشا کنید: وان پلاس 3 سریع‌ تر از گلکسی اس 7 شارژ می‌ شود

on .

تماشا کنید: وان پلاس 3 سریع‌ تر از گلکسی اس 7 شارژ می‌ شود

شرکت وان‌پلاس مدعی است که گوشی وان‌پلاس ۳ به کمک فناوری انحصاری Dash Charge این شرکت، سریع‌تر از گوشی گلکسی اس ۷ سامسونگ شارژ می‌شود. امروزه گوشی‌های هوشمند قابلیت‌ها و فواید بی‌نظیری دارند، اما کماکان از لحاظ عمر باتری یارای رقابت با همتایان قدیمی خود را ندارند. صفحات نمایش کوچک با رزولوشن پایین، پردازنده‌های قدیمی و تراشه‌های ضعیف خود را به دستگاه‌هایی وام داده بودند که امکان ساعت‌ها وب‌گردی با WAP و عمر باتری یک‌ هفته‌ای فراهم می‌کردند. حتی بعضی از دستگاه‌های قدیمی با نمایشگر سیاه و سفید می‌توانستند نزدیک به یک ماه نقش یک تلفن قابل اتکا را ایفا کنند.

اما تلفن‌های اندرویدی علیرغم داشتن باتری‌های بسیار بزرگ، به طور معمول به یک روز استفاده‌ی سنگین دست می‌یابند و تقریبا هیچ‌گاه مدت‌زمان روشن ماندن نمایشگر به ۱۰ ساعت نمی‌رسد. پژوهشگران در حال کار بر روی باتری‌های بهتری هستند، اما در حال حاضر، تنها راهکار در دسترس، شارژ سریع است.

اگرچه داشتن گوشی هوشمندی که بیش از ۵ ساعت استفاده‌ی مدام را دوام نمی‌آورد، گاهی اوقات آزاردهنده است، اما امکان شارژ نسبتا کامل آن در کمتر از یک ساعت، تا حدودی رضایت‌بخش است. حتی اگر مجبور باشید تا در استفاده‌های بسیار سنگین، یک یا دو بار در روز گوشی خود را به پریز برق وصل کنید، مدت زمان مورد نیاز برای شارژ به لطف فناوری‌های مختلف شارژ سریع، بسیار کوتاه خواهد بود. یکی از این فناوری‌ها موسوم به Dash Charge در انحصار شرکت وان‌پلاس است. سامسونگ قابلیت شارژ سریع را به عنوان یکی از نقاط قوت گلکسی اس ۷ می‌داند، اما وان‌پلاس در یک ویدئو نشان داده است که وان‌پلاس ۳ به لطف فناوری Dash Charge سریع‌تر از پرچمدار سامسونگ شارژ می‌شود.

شرکت وان‌پلاس طی ویدئویی نشان می‌دهد که شارژ گوشی وان‌پلاس 3 از صفر به ۶۴ درصد می‌رسد، این در حالی است که شارژ گوشی گلکسی اس 7 در همان مدت‌زمان به ۵۰ درصد می‌رسد. وان‌پلاس همچنین به این نکته اشاره می‌کند که بر خلاف گلکسی اس ۷، روند شارژ شدن وان‌پلاس ۳ به کمک فناوری Dash Charge، در حین استفاده از گوشی کند نمی‌شود.

در پایان می‌توانید ویدئوی یاد شده را تماشا کنید:

لینک منبع : zoomit.ir

Comments are now closed for this entry

سرور مجازی ایران -ایساتیس سرور سرور ویژه گیم - ایساتیس سرور فروش دامنه ایران 

شبکه های اجتماعی