baznashr

بازی‌های المپیک 2016 ریو با طعم واقعیت مجازی Gear VR سامسونگ

on .

این روزها تکنولوژی واقعیت مجازی به یک سرگرمی خاص تبدیل شده و جدا از این مسئله از تکنولوژی واقعیت مجازی در زمینه تجارت هم استفاده می‌شود. سامسونگ به‌تازگی اعلام کرده که قراردادی را با ان بی سی برای پخش بازی‌های المپیک 2016 ریو با Gear VR امضا کرده است. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

در حال حاضر هدست‌های واقعیت مجازی مختلفی در بازار جهانی وجود دارد، اما ظاهرا بیشترین توجه به Gear VR سامسونگ بوده، این شرکت کره‌ای فعالیت بسیاری در این زمینه داشته است. در روز پنجشنبه شرکت سامسونگ اعلام کرد که قرارداد خود را با ان بی سی (NBC) برای پخش بازی‌های المپیک 2016 ریو به‌طور انحصاری با تکنولوژی واقعیت مجازی امضا کرده است. این قرارداد شامل پوشش تمامی بازی‌ها در 6 اوت تا 22 اوت برابر با 16 مرداد تا 1 شهریور است، در واقع این قرارداد یک روز پس از پایان بازی‌ها به اتمام می‌رسد.

بازی‌های المپیک 2016 ریو

اگر شما از دارندگان یکی از دستگاه‌های گلکسی اس 7، گلکسی اس 7 اج، گلکسی اس 6، گلکسی اس 6 اج، گلکسی اس 6 اج پلاس و یا گلکسی نوت 5 هستید و همچنین هدست واقعیت مجازی Gear VR را دارید، قادر خواهید بود که با آن به ریو یک سفر مجازی داشته باشید، شما می‌توانید 85 ساعت از این مراسم را به‌صورت زنده تماشا کنید. البته واقعیت مجازی بازی‌های بسکتبال، ژیمناستیک، دومیدانی، والیبال ساحلی، غواصی، بوکس و شمشیربازی است.

به‌هرحال قرار است که برنامه‌های ورزشی ان بی سی با تکنولوژی واقعیت مجازی پوشش داده شود و سامسونگ مسئولیت کامل آن را بر عهده خواهد داشت که با هدست واقعیت مجازی Gear VR انجام خواهد شد، البته هنوز چیزی درباره هزینه تماشای مسابقات با این هدست مشخص نشده، اما قطعا تماشای مسابقات با این تکنولوژی برای کاربران هزینه خواهد داشت. به‌هرحال در تاریخ 16 مرداد المپیک ریو 2016 آغاز خواهد شد و قطعا ان بی سی و سامسونگ پوشش جالبی را انجام خواهند داد.

لینک منبع: gadgetnews.ir

Comments are now closed for this entry

سرور مجازی ایران -ایساتیس سرور سرور ویژه گیم - ایساتیس سرور فروش دامنه ایران 

شبکه های اجتماعی