baznashr

[بروزرسانی] نوقا؛ اسم اندروید بعدی

on .

[بروزرسانی]

گوگل ویدیویی از رونمایی مجسمه‌ی اندروید بعدی منتشر کرده است. این ویدیو، هم‌چنین در ابتدا تعدادی از اسم‌هایی که به آن‌ها پیشنهاد شده بود را نشان می‌دهد. این ویدیو را در ادامه برای‌تان پست کرده‌ایم.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

[مطلب اصلی]

گوگل اولین نسخه‌ی آزمایشی و پیش‌نمایشی از اندروید بعدی را حتی قبل از اینکه جزییات‌اش را در کنفرانس Google I/O منتشر کند، عرضه کرده بود. این شرکت حتی در آن زمان هم حرفی از اسم اندروید بعدی نزد و فقط از آن به اسم Android N یاد می‌کرد. در کنفرانس Google I/O این شرکت گفت که می‌خواهند از مردم برای نام‌گذاری اندروید بعدی کمک بگیرند. ظاهرا بر و بچه‌های تبریز پیشنهادهای‌شان بیشتر از دیگران مورد پسند گوگل واقع شده؛ اندروید بعدی «نوقا» یا همان Nougat اسم گرفته است.

گوگل هنوز زمان دقیق عرضه‌ی Android Nougat را مشخص نکرده است.

البته ما کم و بیش تصور می‌کنیم که توسعه‌دهندگان اندروید، تمامی خوردنی‌هایی که به آن‌ها پیشنهاد می‌شده را تست کرده‌اند و آن را که به مذاق‌شان خوش آمده، انتخاب کرده‌اند.

گوگل معمولا از یک مجسمه به هنگام معرفی اسم نسخه‌های مختلف اندروید، رونمایی می‌کند. این مجمسه که بیرون دفترش در کالیفرنیا است، با نوقا تزیین شده است.

android-nougat-480x640

نسخه‌ی بعدی سیستم عامل اندروید، یعنی Android Nougat فعلا زمان عرضه‌ی مشخصی ندارد. گوگل تایید کرده است که این نسخه از اندروید را ۶٫۱ شماره‌گذاری نخواهند کرد و Android Nougat شماره‌ی ۷٫۰ را به یدک خواهد کشید.

منبع: Phone Arena

[بروزرسانی] نوقا؛ اسم اندروید بعدی

منبع

Comments are now closed for this entry

سرور مجازی ایران -ایساتیس سرور سرور ویژه گیم - ایساتیس سرور فروش دامنه ایران 

شبکه های اجتماعی