baznashr

ورنی آپولو Lite ؛ دومین گوشی هوشمند مجهز به درگاه نوع C برای اتصال هدفون

on .

ورنی آپولو Lite

کمپانی ورنی ماه آینده قصد دارد تا از یک گوشی هوشمند جدید به نام ورنی آپولو Lite رونمایی کند. این محصول در دو نسخه‌ی مختلف عرضه خواهد شد. یکی از این مدل‌ها فاقد جک 3.5 میلی‌متری هدفون بوده تا کاربران بتوانند به‌وسیله درگاه نوع C، لذت بیشتری را از کیفیت صدای این محصول تجربه کنند.

ورنی تور (Vernee Thor) توانسته با صفحه نمایش جذاب و قیمت عالی خود در بازار گوشی‌های هوشمند چینی طوفانی را به پا کند. حال این کمپانی قصد دارد تا با عرضه نسخه تازه‌ای از پرچم‌دار خود (ورنی آپولو) در ماه جولای، بار دیگر توجه بازار چین را به خود معطوف کند.

قبل از آن‌که گوشی هوشمند جدید ورنی به نام ورنی آپولو Lite در ماه آینده عرضه شود، این را می‌دانیم که محصول تازه وارد ورنی به یک تراشه هلیو ایکس 20 مدیاتک مجهز است و دومین گوشی هوشمندی خواهد بود که نه تنها از یک درگاه نوع C برای مقاصد شارژ استفاده می‌کند؛ بلکه آن جایگزین جک‌های 3.5 میلی‌متری هدفون نیز شده است.

ورنی آپولو Lite هم جک 3.5 میلی‌متری را کنار گذاشت

بنابراین باید ورنی آپولو لایت (Vernee Apollo Lite) را دومین گوشی هوشمندی دانست که جک 3.5 میلی‌متری هدفون را حذف کرده است. ما تا قبل از این گوشی LeEco Le 2 را با درگاه نوع C دیده بودیم، حال به نظر می‌رسد که ورنی قصد دارد تا تمامی مشکلات موجود در تجربه این تکنولوژی را بهبود داده و اتصال هدفون‌های مجهز به این درگاه را بهتر از گذشته کند.

هنوز 99.99 درصد هدفون‌های موجود در بازار با جک‌های کلاسیک 3.5 میلی‌متری هدفون به فروش می‌رسند؛ اما اخیراً برخی کمپانی‌های پیشرو، هدفون‌هایی با درگاه نوع C را به بازار عرضه کرده‌اند. از این هدفون‌ها می‌توان به مدل Reflex Aware C ساخت کمپانی جی‌بی‌ال (JBL) اشاره کرد.

این ریسک می‌تواند توسط کمپانی کوچکی مانند ورنی خطرناک باشد، اما با توجه به بیانیه این تولیدکننده چینی در حالی که ورنی آپولو Lite به درگاه نوع C مجهز است، همچنان کاربران قادر هستند تا مدل مجهز به جک 3.5 میلی‌متری این محصول را نیز برای خرید انتخاب کنند.

لینک منبع: gadgetnews.ir

Comments are now closed for this entry

سرور مجازی ایران -ایساتیس سرور سرور ویژه گیم - ایساتیس سرور فروش دامنه ایران 

شبکه های اجتماعی